ARITMA VE YUMUŞATMA SİSTEMLERİ KURULUMU VE BAKIM HİZMETLERİ

Yüksek kaliteli reçine ve ileri teknoloji dejenerasyon tekniği sahip, arıtma ve yumuşatma sistemlerimiz sayesinde en ekonomik fiyatla en yüksek kalite de enerji artırımı ve randıman elde edersiniz. Sudaki kirecin giderilmesinde kullanılan yumuşatma sistemleri sayesinde kireçsiz su elde edeceksiniz. İyon değişimi esasına göre çalışan bu sistemler içerisinde katyonik reçine minerali bulunmaktadır.

MANUEL VE OTOMATİK YUMUŞATMA VE ARITMA SİSTEMLERİ

Yumuşatma sistemlerinde sertlik kaçaklarına sebebiyet vermesi ve işletme zorlukları açısından yerini otomatik sistemlere bırakan manüel yumuşatma ve arıtma sistemleri hem çok daha kullanışlıdır hem de otomatik kontrollüdür. Diyafram, pnömatik veya çok yollu vanalarla kontrol edilen otomatik yumuşatma ve arıtma sistemleri;. geçen su meblâğ yada zamana bağlı olarak çalışırlar.

ARITMA VE YUMUŞATMA SİSTEMLERINİN FAYDALARI

-Suyun yumuşatılmasını sağlayan yumuşatma ve arıtma sistemleri elektrik enerjisi, deterjan ve kimyevî madde konusunda ekonomi sağlar. -Tesisat, çamaşır, bulaşık makinelerinin ömrünü uzatır Yumuşak su ile yıkanan cilt ve saçlar çok daha parlak olur.

-Elektrik tüketimi ve temizlik maddeleri kullanımı azalmasını sağlayan yumuşatma ve arıtma sistemleri sayesinde mutfak araç ve gereçleriniz daha az çizilir ve yüzeyler çok daha kolay temizlenir.
-Tesisatlarınızda tıkanma ve benzeri sorunlar yaşamazsınız.

ARITMA VE YUMUŞATMA SİSTEMLERİ MONTAJ VE KURULUM

Firmamız bu bağlamda istenilen kapasitelerde yumuşatma sistemleri kurulumunu gerçekleştirmektedir. Yerden minimum tasarruf sağlayan yumuşatma ve arıtma sistemleri kurulum ve kullanım kolaylığı ile küçük ve orta ölçekli işletmeler kadar ısıtıcı ve buhar jeneratörleri ile kullanıma uygun şekilde kurulumu yapılmaktadır.

Yumuşatma ve arıtma sistemlerimiz konusunda uzman ekibimiz kurulumu ve montajı yapılarak işletmeye hazır hale getirilmektedir. Tecrübeli ve uzman ekibimizle ile montaj ve kurulum sonrası müşterilerimize sistemlerinizin nasıl kontrol edeceği konusunda bilgi de verilmektedir.